Eengezinswoning, tussenwoning Louis Bouwmeesterlaan 69 Utrecht

Louis Bouwmeesterlaan 69, 3584 GE Utrecht

167 m² Bouwjaar 1978 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Louis Bouwmeesterlaan 69 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 167 m², een perceel van 215 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
167 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Louis Bouwmeesterlaan 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Bouwmeesterlaan 69

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.24 kWh/m²
Primaire fossiele energie
143.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
27.2 kg/m²

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Louis Bouwmeesterlaan 69

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Louis Bouwmeesterlaan 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Bouwmeesterlaan 69?

De prijsindicatie voor Louis Bouwmeesterlaan 69 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €4.120 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Bouwmeesterlaan 69 zich tot de wijk Rijnsweerd?

Louis Bouwmeesterlaan 69 is een eengezinswoning, tussenwoning van 167 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Bouwmeesterlaan 69?

Louis Bouwmeesterlaan 69 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijnsweerd, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Louis Bouwmeesterlaan 69 vergeleken met de buurt?

Louis Bouwmeesterlaan 69 heeft 167 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Bouwmeesterlaan 69 en wat betekent dat?

Louis Bouwmeesterlaan 69 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Bouwmeesterlaan 69?

Louis Bouwmeesterlaan 69 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?