Streetview Louis Bouwmeesterlaan 33 Utrecht

Louis Bouwmeesterlaan 33, 3584 GE Utrecht

193 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Louis Bouwmeesterlaan 33 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 193 m², een perceel van 184 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
193 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
667 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Louis Bouwmeesterlaan 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Louis Bouwmeesterlaan 33

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
96.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
50.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.5%
CO₂-emissie
17.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Locatie van Louis Bouwmeesterlaan 33

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Louis Bouwmeesterlaan 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Louis Bouwmeesterlaan 33?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €3.565 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Louis Bouwmeesterlaan 33 zich tot de wijk Rijnsweerd?

Louis Bouwmeesterlaan 33 is een woonhuis van 193 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Louis Bouwmeesterlaan 33?

Louis Bouwmeesterlaan 33 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Louis Bouwmeesterlaan 33 vergeleken met de buurt?

Louis Bouwmeesterlaan 33 heeft 193 m² woonoppervlakte en 667 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Louis Bouwmeesterlaan 33 en wat betekent dat?

Louis Bouwmeesterlaan 33 heeft energielabel A+. Geldig tot 2031-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Louis Bouwmeesterlaan 33?

Louis Bouwmeesterlaan 33 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Vanuit Louis Bouwmeesterlaan 33 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.