Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 304 m²
- Inhoud
- 727 m³
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Paul Huflaan 4 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 199 m², een perceel van 304 m² en 8 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Huflaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Paul Huflaan 4 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €3.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Huflaan 4 is een woonhuis van 199 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².
Paul Huflaan 4 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Paul Huflaan 4 heeft 199 m² woonoppervlakte en 727 m³ inhoud. Het perceel is 304 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Huflaan 4 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Paul Huflaan 4 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Paul Huflaan 4 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Paul Huflaan 4: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.