Vrijstaande woning Rijnsoever 18 Utrecht

Rijnsoever 18, 3584 CZ Utrecht

251 m² Bouwjaar 1936 10 kamers 8 slaapkamers Label E

Rijnsoever 18 is een vrijstaande woning in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 251 m², een perceel van 1790 m² en 10 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €204.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
251 m²
Perceeloppervlakte
1790 m²
Inhoud
1073 m³
Kamers
10
Slaapkamers
8
Badkamers
11
Indicatie vraagprijs
€780.000 tot €880.000
Ligging
Aan rustige weg, aan water, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijnsoever 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsoever 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
311.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.08 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

2.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

3220 Inwoners
2970 Huishoudens
1.1 Gem. huishoudensgrootte
1707 Woningvoorraad
€204.000 Gem. woningwaarde Utrecht Science Park
1% Koopwoningen
886 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rijnsoever 18

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rijnsoever 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsoever 18?

De prijsindicatie voor Rijnsoever 18 ligt rond €780.000 tot €880.000. De gemiddelde woningwaarde in Utrecht Science Park is €204.000. Dat komt neer op circa €813 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsoever 18 zich tot de wijk Utrecht Science Park?

Rijnsoever 18 is een vrijstaande woning van 251 m² in de wijk Utrecht Science Park. De buurt telt 1.707 woningen. Daarvan is 1% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 886 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsoever 18?

Rijnsoever 18 is een vrijstaande woning in Utrecht Science Park, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsoever 18 vergeleken met de buurt?

Rijnsoever 18 heeft 251 m² woonoppervlakte en 1073 m³ inhoud. Het perceel is 1790 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Utrecht Science Park ligt de gemiddelde woningwaarde op €204.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsoever 18 en wat betekent dat?

Rijnsoever 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnsoever 18?

Rijnsoever 18 heeft 10 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 11 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Utrecht Science Park?

De wijk Utrecht Science Park in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €204.000, 1% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Utrecht Science Park?