Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1972
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1022 m²
Platolaan 15 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 1022 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Platolaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
2 kmApotheek
1.7 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €2.991 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPlatolaan 15 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².
Platolaan 15 is een woonhuis in Rijnsweerd, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Platolaan 15 heeft 230 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1022 m². In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Platolaan 15 in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Platolaan 15: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 2 km.
Recreatie nabij Rijnsweerd: restaurant (0.9 km), cafe (1.3 km).
Een woningrapport voor Platolaan 15 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijnsweerd. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.