Vrijstaande woning Weg naar Rhijnauwen 12 A Utrecht

Weg naar Rhijnauwen 12 A, 3584 AD Utrecht

144 m² Bouwjaar 1941 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Weg naar Rhijnauwen 12 A is een vrijstaande woning in Utrecht, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 535 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €688.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
535 m²
Inhoud
512 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€955.000 tot €1.055.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Weg naar Rhijnauwen 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weg naar Rhijnauwen 12 A

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2920 Inwoners
1800 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
970 Woningvoorraad
€688.000 Gem. woningwaarde Rijnsweerd
79% Koopwoningen
1.907 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weg naar Rhijnauwen 12 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Weg naar Rhijnauwen 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Weg naar Rhijnauwen 12 A?

De prijsindicatie voor Weg naar Rhijnauwen 12 A ligt rond €955.000 tot €1.055.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnsweerd is €688.000. Dat komt neer op circa €4.778 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weg naar Rhijnauwen 12 A zich tot de wijk Rijnsweerd?

Weg naar Rhijnauwen 12 A is een vrijstaande woning van 144 m² in de wijk Rijnsweerd. De buurt telt 970 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.907 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weg naar Rhijnauwen 12 A?

Weg naar Rhijnauwen 12 A is een vrijstaande woning in Rijnsweerd, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Weg naar Rhijnauwen 12 A vergeleken met de buurt?

Weg naar Rhijnauwen 12 A heeft 144 m² woonoppervlakte en 512 m³ inhoud. Het perceel is 535 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rijnsweerd ligt de gemiddelde woningwaarde op €688.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weg naar Rhijnauwen 12 A en wat betekent dat?

Weg naar Rhijnauwen 12 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Weg naar Rhijnauwen 12 A?

Weg naar Rhijnauwen 12 A heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsweerd?

De wijk Rijnsweerd in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €688.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsweerd?

Vanuit Weg naar Rhijnauwen 12 A in Rijnsweerd bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 1.3 km.