Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 225 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
Nassaustraat 15 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 225 m² en een perceel van 197 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nassaustraat 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Nassaustraat 15 ligt rond €785.000 tot €885.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €4.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNassaustraat 15 is een woonhuis van 225 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².
Nassaustraat 15 is een woonhuis in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nassaustraat 15 heeft 225 m² woonoppervlakte. Het perceel is 197 m². In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nassaustraat 15 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nassaustraat 15: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.
Recreatie nabij Wilhelminapark en omgeving: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €785.000 tot €885.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.