Streetview Frederik Hendrikstraat 104 Utrecht

Frederik Hendrikstraat 104, 3583 VR Utrecht

220 m² Bouwjaar 1906 7 kamers Label C

Frederik Hendrikstraat 104 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 220 m², een perceel van 156 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
220 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
894 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Frederik Hendrikstraat 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik Hendrikstraat 104

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
155.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
215.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.4%
CO₂-emissie
38.9 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2665 Inwoners
1290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€1.094.000 Gem. woningwaarde Wilhelminapark en omgeving
80% Koopwoningen
5.424 Inwoners per km²

Locatie van Frederik Hendrikstraat 104

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Frederik Hendrikstraat 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik Hendrikstraat 104?

De prijsindicatie voor Frederik Hendrikstraat 104 ligt rond €1.010.000 tot €1.260.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €4.973 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik Hendrikstraat 104 zich tot de wijk Wilhelminapark en omgeving?

Frederik Hendrikstraat 104 is een woonhuis van 220 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik Hendrikstraat 104?

Frederik Hendrikstraat 104 is een woonhuis in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Frederik Hendrikstraat 104 vergeleken met de buurt?

Frederik Hendrikstraat 104 heeft 220 m² woonoppervlakte en 894 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik Hendrikstraat 104 en wat betekent dat?

Frederik Hendrikstraat 104 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.9 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Frederik Hendrikstraat 104?

Frederik Hendrikstraat 104 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminapark en omgeving?

De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.