Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1923
- Woonoppervlakte
- 97 m²
Hendrick de Keyserstraat 89 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hendrick de Keyserstraat 89
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €6.103 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHendrick de Keyserstraat 89 is een appartement van 97 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².
Hendrick de Keyserstraat 89 is een appartement in Schildersbuurt, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hendrick de Keyserstraat 89 heeft 97 m² woonoppervlakte. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hendrick de Keyserstraat 89 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.28 kg/jaar.
De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hendrick de Keyserstraat 89 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hendrick de Keyserstraat 89: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.6 km.