Streetview Pieter Saenredamstraat 2 Utrecht

Pieter Saenredamstraat 2, 3583 TC Utrecht

188 m² Bouwjaar 1915 8 kamers Label F

Pieter Saenredamstraat 2 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m², een perceel van 131 m² en 8 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
188 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
731 m³
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Pieter Saenredamstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Saenredamstraat 2

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Saenredamstraat 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Pieter Saenredamstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Saenredamstraat 2?

De prijsindicatie voor Pieter Saenredamstraat 2 ligt rond €670.000 tot €770.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €3.149 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Saenredamstraat 2 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Pieter Saenredamstraat 2 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Saenredamstraat 2?

Pieter Saenredamstraat 2 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter Saenredamstraat 2 vergeleken met de buurt?

Pieter Saenredamstraat 2 heeft 188 m² woonoppervlakte en 731 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Saenredamstraat 2 en wat betekent dat?

Pieter Saenredamstraat 2 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Pieter Saenredamstraat 2?

Pieter Saenredamstraat 2 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Pieter Saenredamstraat 2 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.