Streetview Paulus Potterstraat 14 Utrecht

Paulus Potterstraat 14, 3583 SN Utrecht

119 m² Bouwjaar 1906 6 kamers Label F

Paulus Potterstraat 14 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Paulus Potterstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paulus Potterstraat 14

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Locatie van Paulus Potterstraat 14

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Paulus Potterstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Paulus Potterstraat 14?

De prijsindicatie voor Paulus Potterstraat 14 ligt rond €500.000 tot €600.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €4.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paulus Potterstraat 14 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Paulus Potterstraat 14 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paulus Potterstraat 14?

Paulus Potterstraat 14 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paulus Potterstraat 14 vergeleken met de buurt?

Paulus Potterstraat 14 heeft 119 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paulus Potterstraat 14 en wat betekent dat?

Paulus Potterstraat 14 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Paulus Potterstraat 14?

Paulus Potterstraat 14 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Paulus Potterstraat 14 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.