Bovenwoning (appartement) Vossegatselaan 9 BS Utrecht

Vossegatselaan 9 BS, 3583 RN Utrecht

91 m² Bouwjaar 1914 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Vossegatselaan 9 BS is een bovenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
91 m²
Inhoud
347 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €535.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Vossegatselaan 9 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vossegatselaan 9 BS

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
184.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
327.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.32 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vossegatselaan 9 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Vossegatselaan 9 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Vossegatselaan 9 BS?

De prijsindicatie voor Vossegatselaan 9 BS ligt rond €435.000 tot €535.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €6.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vossegatselaan 9 BS zich tot de wijk Schildersbuurt?

Vossegatselaan 9 BS is een bovenwoning (appartement) van 91 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vossegatselaan 9 BS?

Vossegatselaan 9 BS is een bovenwoning (appartement) in Schildersbuurt, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Vossegatselaan 9 BS vergeleken met de buurt?

Vossegatselaan 9 BS heeft 91 m² woonoppervlakte en 347 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vossegatselaan 9 BS en wat betekent dat?

Vossegatselaan 9 BS heeft energielabel E. Geldig tot 2034-09-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vossegatselaan 9 BS?

Vossegatselaan 9 BS heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Vossegatselaan 9 BS in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.