Streetview Pieter de Hooghstraat 69 Utrecht

Pieter de Hooghstraat 69, 3583 RH Utrecht

94 m² Bouwjaar 1930 4 kamers Label G

Pieter de Hooghstraat 69 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 134 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
134 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pieter de Hooghstraat 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter de Hooghstraat 69

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Locatie van Pieter de Hooghstraat 69

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Pieter de Hooghstraat 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter de Hooghstraat 69?

De prijsindicatie voor Pieter de Hooghstraat 69 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €6.298 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter de Hooghstraat 69 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Pieter de Hooghstraat 69 is een woonhuis van 94 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter de Hooghstraat 69?

Pieter de Hooghstraat 69 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pieter de Hooghstraat 69 vergeleken met de buurt?

Pieter de Hooghstraat 69 heeft 94 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 134 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter de Hooghstraat 69 en wat betekent dat?

Pieter de Hooghstraat 69 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de indeling van Pieter de Hooghstraat 69?

Pieter de Hooghstraat 69 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Pieter de Hooghstraat 69 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.