Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
Stadhouderslaan 54 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en een perceel van 125 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 54
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €7.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenStadhouderslaan 54 is een woonhuis van 155 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².
Stadhouderslaan 54 is een woonhuis in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Stadhouderslaan 54 heeft 155 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Stadhouderslaan 54 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Stadhouderslaan 54 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Stadhouderslaan 54: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1 km.