Streetview Stadhouderslaan 24 Utrecht

Stadhouderslaan 24, 3583 JJ Utrecht

211 m² Bouwjaar 1903 8 kamers 6 slaapkamers Label A

Stadhouderslaan 24 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 211 m², een perceel van 158 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
211 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
857 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 24

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
136.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
139.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.7%
CO₂-emissie
25.74 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2665 Inwoners
1290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€1.094.000 Gem. woningwaarde Wilhelminapark en omgeving
80% Koopwoningen
5.424 Inwoners per km²

Locatie van Stadhouderslaan 24

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 24?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 24 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €5.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 24 zich tot de wijk Wilhelminapark en omgeving?

Stadhouderslaan 24 is een woonhuis van 211 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 24?

Stadhouderslaan 24 is een woonhuis in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadhouderslaan 24 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 24 heeft 211 m² woonoppervlakte en 857 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 24 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-09-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 24?

Stadhouderslaan 24 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminapark en omgeving?

De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminapark en omgeving?