Portiekwoning (appartement) Stadhouderslaan 103 Utrecht

Stadhouderslaan 103, 3583 JG Utrecht

55 m² Bouwjaar 1910 2 kamers 1 slaapkamers Label F

Stadhouderslaan 103 is een portiekwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 2 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
194 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2018
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Stadhouderslaan 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stadhouderslaan 103

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.58 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en open haard
Isolatie
Dakisolatie en dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Beschermd stads- of dorpsgezicht, monument en monumentaal pand

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

2665 Inwoners
1290 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
964 Woningvoorraad
€1.094.000 Gem. woningwaarde Wilhelminapark en omgeving
80% Koopwoningen
5.424 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Stadhouderslaan 103

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Stadhouderslaan 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Stadhouderslaan 103?

De prijsindicatie voor Stadhouderslaan 103 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €19.891 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stadhouderslaan 103 zich tot de wijk Wilhelminapark en omgeving?

Stadhouderslaan 103 is een portiekwoning (appartement) van 55 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stadhouderslaan 103?

Stadhouderslaan 103 is een portiekwoning (appartement) in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Stadhouderslaan 103 vergeleken met de buurt?

Stadhouderslaan 103 heeft 55 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stadhouderslaan 103 en wat betekent dat?

Stadhouderslaan 103 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-11-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stadhouderslaan 103?

Stadhouderslaan 103 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wilhelminapark en omgeving?

De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wilhelminapark en omgeving?