Streetview Jan van Scorelstraat 140 C Utrecht

Jan van Scorelstraat 140 C, 3583 CV Utrecht

25 m² Bouwjaar 2012 1 kamers Label F

Jan van Scorelstraat 140 C is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m² en 1 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
25 m²
Inhoud
75 m³
Kamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jan van Scorelstraat 140 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jan van Scorelstraat 140 C

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Locatie van Jan van Scorelstraat 140 C

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Jan van Scorelstraat 140 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Jan van Scorelstraat 140 C?

De prijsindicatie voor Jan van Scorelstraat 140 C ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €23.680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jan van Scorelstraat 140 C zich tot de wijk Schildersbuurt?

Jan van Scorelstraat 140 C is een appartement van 25 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jan van Scorelstraat 140 C?

Jan van Scorelstraat 140 C is een appartement in Schildersbuurt, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jan van Scorelstraat 140 C vergeleken met de buurt?

Jan van Scorelstraat 140 C heeft 25 m² woonoppervlakte en 75 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jan van Scorelstraat 140 C en wat betekent dat?

Jan van Scorelstraat 140 C heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Jan van Scorelstraat 140 C?

Jan van Scorelstraat 140 C heeft 1 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?

Vanuit Jan van Scorelstraat 140 C in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.