Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Jacob van Ruisdaelstraat 2 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 135 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob van Ruisdaelstraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Jacob van Ruisdaelstraat 2 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €3.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob van Ruisdaelstraat 2 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².
Jacob van Ruisdaelstraat 2 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob van Ruisdaelstraat 2 heeft 163 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 135 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Jacob van Ruisdaelstraat 2 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.88 kg/jaar.
Jacob van Ruisdaelstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jacob van Ruisdaelstraat 2 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.