Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 99 m²
Jacob van Ruisdaelstraat 77 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en een perceel van 99 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Jacob van Ruisdaelstraat 77
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €4.661 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenJacob van Ruisdaelstraat 77 is een woonhuis van 127 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².
Jacob van Ruisdaelstraat 77 is een woonhuis in Schildersbuurt, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Jacob van Ruisdaelstraat 77 heeft 127 m² woonoppervlakte. Het perceel is 99 m². In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Jacob van Ruisdaelstraat 77 in Schildersbuurt bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob van Ruisdaelstraat 77: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij Schildersbuurt: restaurant (0.2 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Jacob van Ruisdaelstraat 77 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schildersbuurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.