Eengezinswoning, tussenwoning Van der Helststraat 19 Utrecht

Van der Helststraat 19, 3583 AT Utrecht

73 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Van der Helststraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m², een perceel van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €592.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
73 m²
Perceeloppervlakte
73 m²
Inhoud
257 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€490.000 tot €590.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Van der Helststraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van der Helststraat 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
172.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
259.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.83 kg/m²

Tuin
Ja (30.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.5 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

3545 Inwoners
1890 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1680 Woningvoorraad
€592.000 Gem. woningwaarde Schildersbuurt
41% Koopwoningen
11.388 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van der Helststraat 19

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van der Helststraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Van der Helststraat 19?

De prijsindicatie voor Van der Helststraat 19 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Schildersbuurt is €592.000. Dat komt neer op circa €8.110 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van der Helststraat 19 zich tot de wijk Schildersbuurt?

Van der Helststraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning van 73 m² in de wijk Schildersbuurt. De buurt telt 1.680 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.388 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van der Helststraat 19?

Van der Helststraat 19 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schildersbuurt, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van der Helststraat 19 vergeleken met de buurt?

Van der Helststraat 19 heeft 73 m² woonoppervlakte en 257 m³ inhoud. Het perceel is 73 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schildersbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €592.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van der Helststraat 19 en wat betekent dat?

Van der Helststraat 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.83 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van der Helststraat 19?

Van der Helststraat 19 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Schildersbuurt?

De wijk Schildersbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.545 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €592.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schildersbuurt?