Portiekflat Adriaen van Ostadelaan 157 Utrecht

Adriaen van Ostadelaan 157, 3583 AG Utrecht

74 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Adriaen van Ostadelaan 157 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Adriaen van Ostadelaan 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Adriaen van Ostadelaan 157

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
246.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.3%
CO₂-emissie
40.89 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

3250 Inwoners
2625 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1668 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Rubenslaan en omgeving
19% Koopwoningen
8.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Adriaen van Ostadelaan 157

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Adriaen van Ostadelaan 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Adriaen van Ostadelaan 157?

De prijsindicatie voor Adriaen van Ostadelaan 157 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €3.662 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Adriaen van Ostadelaan 157 zich tot de wijk Rubenslaan en omgeving?

Adriaen van Ostadelaan 157 is een portiekflat van 74 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Adriaen van Ostadelaan 157?

Adriaen van Ostadelaan 157 is een portiekflat in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Adriaen van Ostadelaan 157 vergeleken met de buurt?

Adriaen van Ostadelaan 157 heeft 74 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Adriaen van Ostadelaan 157 en wat betekent dat?

Adriaen van Ostadelaan 157 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-10-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 40.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Adriaen van Ostadelaan 157?

Adriaen van Ostadelaan 157 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rubenslaan en omgeving?

De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.