Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Adriaen van Ostadelaan 149 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 129 m² en 7 kamers. Het energielabel is NONE. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adriaen van Ostadelaan 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.6 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Adriaen van Ostadelaan 149 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €1.613 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdriaen van Ostadelaan 149 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².
Adriaen van Ostadelaan 149 is een woonhuis in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Adriaen van Ostadelaan 149 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 129 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adriaen van Ostadelaan 149 heeft energielabel NONE. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
Adriaen van Ostadelaan 149 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.
Vanuit Adriaen van Ostadelaan 149 in Rubenslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.