Portiekflat Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E Utrecht

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E, 3582 VA Utrecht

29 m² Bouwjaar 2007 1 kamers 1 slaapkamers Label A

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 29 m² en 1 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
29 m²
Inhoud
97 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

3250 Inwoners
2625 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1668 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Rubenslaan en omgeving
19% Koopwoningen
8.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E?

De prijsindicatie voor Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €9.345 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E zich tot de wijk Rubenslaan en omgeving?

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E is een portiekflat van 29 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E?

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E is een portiekflat in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E vergeleken met de buurt?

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E heeft 29 m² woonoppervlakte en 97 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E en wat betekent dat?

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E?

Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rubenslaan en omgeving?

De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rubenslaan en omgeving?

Vanuit Ina Boudier-Bakkerlaan 28 E in Rubenslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.