Streetview Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 Utrecht

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416, 3582 KZ Utrecht

63 m² Bouwjaar 1922 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 63 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
63 m²
Inhoud
165 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Fockema Andreaelaan 416

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Fockema Andreaelaan 416

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.75
CO₂-emissie
5509.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

3250 Inwoners
2625 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1668 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Rubenslaan en omgeving
19% Koopwoningen
8.992 Inwoners per km²

Locatie van Burgemeester Fockema Andreaelaan 416

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Fockema Andreaelaan 416

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Fockema Andreaelaan 416?

De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €4.302 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 zich tot de wijk Rubenslaan en omgeving?

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 is een appartement van 63 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Fockema Andreaelaan 416?

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 is een appartement in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 heeft 63 m² woonoppervlakte en 165 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 en wat betekent dat?

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-02-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 5509.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Fockema Andreaelaan 416?

Burgemeester Fockema Andreaelaan 416 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rubenslaan en omgeving?

De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.