Portiekflat (appartement) Rubenslaan 59 2 Utrecht

Rubenslaan 59 2, 3582 JC Utrecht

73 m² Bouwjaar 1955 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Rubenslaan 59 2 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €271.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
242 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan park, aan rustige weg, aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Rubenslaan 59 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rubenslaan 59 2

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
205.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
48.4%
CO₂-emissie
29.55 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

3250 Inwoners
2625 Huishoudens
1.2 Gem. huishoudensgrootte
1668 Woningvoorraad
€271.000 Gem. woningwaarde Rubenslaan en omgeving
19% Koopwoningen
8.992 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rubenslaan 59 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rubenslaan 59 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Rubenslaan 59 2?

De gemiddelde woningwaarde in Rubenslaan en omgeving is €271.000. Dat komt neer op circa €3.712 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rubenslaan 59 2 zich tot de wijk Rubenslaan en omgeving?

Rubenslaan 59 2 is een portiekflat (appartement) van 73 m² in de wijk Rubenslaan en omgeving. De buurt telt 1.668 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.992 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rubenslaan 59 2?

Rubenslaan 59 2 is een portiekflat (appartement) in Rubenslaan en omgeving, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Rubenslaan 59 2 vergeleken met de buurt?

Rubenslaan 59 2 heeft 73 m² woonoppervlakte en 242 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Rubenslaan en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €271.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rubenslaan 59 2 en wat betekent dat?

Rubenslaan 59 2 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 29.55 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rubenslaan 59 2?

Rubenslaan 59 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rubenslaan en omgeving?

De wijk Rubenslaan en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €271.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rubenslaan en omgeving?

Vanuit Rubenslaan 59 2 in Rubenslaan en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.