Streetview Koningsweg 104 Utrecht

Koningsweg 104, 3582 GL Utrecht

214 m² Bouwjaar 2014 Label A+

Koningsweg 104 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 125 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
125 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Koningsweg 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningsweg 104

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
104.01 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.9%
CO₂-emissie
19.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

990 Inwoners
590 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
503 Woningvoorraad
€368.000 Gem. woningwaarde L. Napoleonplantsoen en omgeving
31% Koopwoningen
4.110 Inwoners per km²

Locatie van Koningsweg 104

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Koningsweg 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningsweg 104?

De gemiddelde woningwaarde in L. Napoleonplantsoen en omgeving is €368.000. Dat komt neer op circa €1.720 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningsweg 104 zich tot de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving?

Koningsweg 104 is een woonhuis van 214 m² in de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.110 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningsweg 104?

Koningsweg 104 is een woonhuis in L. Napoleonplantsoen en omgeving, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Koningsweg 104 vergeleken met de buurt?

Koningsweg 104 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In L. Napoleonplantsoen en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningsweg 104 en wat betekent dat?

Koningsweg 104 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-11-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.1 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in L. Napoleonplantsoen en omgeving?

De wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij L. Napoleonplantsoen en omgeving?

Vanuit Koningsweg 104 in L. Napoleonplantsoen en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.