Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 91 m²
Koningsweg 79 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m² en een perceel van 91 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €368.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningsweg 79
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
1.3 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
1.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in L. Napoleonplantsoen en omgeving is €368.000. Dat komt neer op circa €4.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningsweg 79 is een woonhuis van 90 m² in de wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving. De buurt telt 503 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.110 inwoners per km².
Koningsweg 79 is een woonhuis in L. Napoleonplantsoen en omgeving, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Koningsweg 79 heeft 90 m² woonoppervlakte. Het perceel is 91 m². In L. Napoleonplantsoen en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €368.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningsweg 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.35 kg/jaar.
De wijk L. Napoleonplantsoen en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 990 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €368.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Koningsweg 79 in L. Napoleonplantsoen en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 1.3 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Koningsweg 79: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.3 km.