Benedenwoning (appartement) Albatrosstraat 30 Utrecht

Albatrosstraat 30, 3582 EX Utrecht

51 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Albatrosstraat 30 is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
207 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Albatrosstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Albatrosstraat 30

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
214.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
39.31 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

2295 Inwoners
1445 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1171 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Watervogelbuurt
44% Koopwoningen
8.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Albatrosstraat 30

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Albatrosstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Albatrosstraat 30?

De prijsindicatie voor Albatrosstraat 30 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Watervogelbuurt is €432.000. Dat komt neer op circa €8.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Albatrosstraat 30 zich tot de wijk Watervogelbuurt?

Albatrosstraat 30 is een benedenwoning (appartement) van 51 m² in de wijk Watervogelbuurt. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Albatrosstraat 30?

Albatrosstraat 30 is een benedenwoning (appartement) in Watervogelbuurt, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Albatrosstraat 30 vergeleken met de buurt?

Albatrosstraat 30 heeft 51 m² woonoppervlakte en 207 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Watervogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Albatrosstraat 30 en wat betekent dat?

Albatrosstraat 30 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Albatrosstraat 30?

Albatrosstraat 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Watervogelbuurt?

De wijk Watervogelbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Watervogelbuurt?

Vanuit Albatrosstraat 30 in Watervogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.