Eengezinswoning, tussenwoning Zeemeeuwhof 23 Utrecht

Zeemeeuwhof 23, 3582 DP Utrecht

122 m² Bouwjaar 2009 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zeemeeuwhof 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
122 m²
Inhoud
429 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€680.000 tot €780.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zeemeeuwhof 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeemeeuwhof 23

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
81.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.78 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

2295 Inwoners
1445 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1171 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Watervogelbuurt
44% Koopwoningen
8.656 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeemeeuwhof 23

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zeemeeuwhof 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeemeeuwhof 23?

De prijsindicatie voor Zeemeeuwhof 23 ligt rond €680.000 tot €780.000. De gemiddelde woningwaarde in Watervogelbuurt is €432.000. Dat komt neer op circa €3.541 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeemeeuwhof 23 zich tot de wijk Watervogelbuurt?

Zeemeeuwhof 23 is een eengezinswoning, tussenwoning van 122 m² in de wijk Watervogelbuurt. De buurt telt 1.171 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.656 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeemeeuwhof 23?

Zeemeeuwhof 23 is een eengezinswoning, tussenwoning in Watervogelbuurt, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zeemeeuwhof 23 vergeleken met de buurt?

Zeemeeuwhof 23 heeft 122 m² woonoppervlakte en 429 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Watervogelbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeemeeuwhof 23 en wat betekent dat?

Zeemeeuwhof 23 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeemeeuwhof 23?

Zeemeeuwhof 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Watervogelbuurt?

De wijk Watervogelbuurt in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Watervogelbuurt?

Vanuit Zeemeeuwhof 23 in Watervogelbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.