Benedenwoning Hugo de Grootstraat 4 Utrecht

Hugo de Grootstraat 4, 3581 XS Utrecht

155 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 5 slaapkamers Label B

Hugo de Grootstraat 4 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
155 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€885.000 tot €985.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hugo de Grootstraat 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hugo de Grootstraat 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.92 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hugo de Grootstraat 4

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hugo de Grootstraat 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Hugo de Grootstraat 4?

De prijsindicatie voor Hugo de Grootstraat 4 ligt rond €885.000 tot €985.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €3.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hugo de Grootstraat 4 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Hugo de Grootstraat 4 is een benedenwoning van 155 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hugo de Grootstraat 4?

Hugo de Grootstraat 4 is een benedenwoning in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hugo de Grootstraat 4 vergeleken met de buurt?

Hugo de Grootstraat 4 heeft 155 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Met 8 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hugo de Grootstraat 4 en wat betekent dat?

Hugo de Grootstraat 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-02-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hugo de Grootstraat 4?

Hugo de Grootstraat 4 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?