Woningdetails
- Type
- Bovenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 33 m²
- Inhoud
- 175 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Ligging
- Aan rustige weg, In woonwijk
Beukstraat 26 is een bovenwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Beukstraat 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 kmHele fijne gestoffeerde bovenwoning in de populaire wijk Oudwijk, vlak bij het centrum van Utrecht.De Beukstraat ligt in een rustige straat en is een…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Beukstraat 26 ligt rond €200.000 tot €250.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €17.152 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBeukstraat 26 is een bovenwoning van 33 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².
Beukstraat 26 is een bovenwoning in Oudwijk, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Beukstraat 26 heeft 33 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Beukstraat 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-09-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.17 kg/jaar.
Beukstraat 26 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Beukstraat 26 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Beukstraat 26: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.