Streetview Bloesemstraat 20 Utrecht

Bloesemstraat 20, 3581 XC Utrecht

34 m² Bouwjaar 2019 Label A

Bloesemstraat 20 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 34 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
34 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Bloesemstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bloesemstraat 20

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
84.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
120.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.06 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Locatie van Bloesemstraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bloesemstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Bloesemstraat 20?

De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €16.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bloesemstraat 20 zich tot de wijk Oudwijk?

Bloesemstraat 20 is een woonhuis van 34 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bloesemstraat 20?

Bloesemstraat 20 is een woonhuis in Oudwijk, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bloesemstraat 20 vergeleken met de buurt?

Bloesemstraat 20 heeft 34 m² woonoppervlakte. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bloesemstraat 20 en wat betekent dat?

Bloesemstraat 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-04-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.06 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Bloesemstraat 20 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bloesemstraat 20: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.