Woningdetails
- Type
- Benedenwoning
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1904
- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Inhoud
- 322 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €530.000 tot €630.000
- Daktype
- Zadeldak
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
Nicolaasweg 136 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1904. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nicolaasweg 136
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.9 kmIn het geliefde Oudwijk, op een steenworp afstand van het prachtige Wilhelminapark en de gezellige Burgemeester Reigerstraat, ligt deze karaktervolle…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Nicolaasweg 136 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €13.848 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNicolaasweg 136 is een benedenwoning van 79 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².
Nicolaasweg 136 is een benedenwoning in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1904 (122 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nicolaasweg 136 heeft 79 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nicolaasweg 136 heeft energielabel E. Geldig tot 2027-09-06. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Nicolaasweg 136 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Nicolaasweg 136 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.