Streetview Nicolaasweg 207 Utrecht

Nicolaasweg 207, 3581 VH Utrecht

97 m² Bouwjaar 1920

Nicolaasweg 207 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 92 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
92 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nicolaasweg 207

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Locatie van Nicolaasweg 207

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nicolaasweg 207

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaasweg 207?

De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €5.835 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaasweg 207 zich tot de wijk Oudwijk?

Nicolaasweg 207 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaasweg 207?

Nicolaasweg 207 is een woonhuis in Oudwijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaasweg 207 vergeleken met de buurt?

Nicolaasweg 207 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 92 m². In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Nicolaasweg 207 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nicolaasweg 207: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Oudwijk?

Recreatie nabij Oudwijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Nicolaasweg 207?

Een woningrapport voor Nicolaasweg 207 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oudwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1920, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.