Eengezinswoning, hoekwoning Nicolaasweg 111 Utrecht

Nicolaasweg 111, 3581 VG Utrecht

115 m² Bouwjaar 1913 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Nicolaasweg 111 is een eengezinswoning, hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 171 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1913
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
171 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€595.000 tot €695.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Nicolaasweg 111

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nicolaasweg 111

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
196.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.68 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nicolaasweg 111

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nicolaasweg 111

Wat is de geschatte woningwaarde van Nicolaasweg 111?

De prijsindicatie voor Nicolaasweg 111 ligt rond €595.000 tot €695.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €4.922 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nicolaasweg 111 zich tot de wijk Oudwijk?

Nicolaasweg 111 is een eengezinswoning, hoekwoning van 115 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nicolaasweg 111?

Nicolaasweg 111 is een eengezinswoning, hoekwoning in Oudwijk, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nicolaasweg 111 vergeleken met de buurt?

Nicolaasweg 111 heeft 115 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 171 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nicolaasweg 111 en wat betekent dat?

Nicolaasweg 111 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-04. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nicolaasweg 111?

Nicolaasweg 111 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Nicolaasweg 111 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.