Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1895
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
Oudwijkerlaan 39 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 137 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oudwijkerlaan 39
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €2.645 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOudwijkerlaan 39 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².
Oudwijkerlaan 39 is een woonhuis in Oudwijk, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oudwijkerlaan 39 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 137 m². In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Oudwijkerlaan 39 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oudwijkerlaan 39: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Oudwijk: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Oudwijkerlaan 39 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oudwijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1895, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.