Herenhuis, tussenwoning Wolter Heukelslaan 5 Utrecht

Wolter Heukelslaan 5, 3581 SP Utrecht

255 m² Bouwjaar 1885 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Wolter Heukelslaan 5 is een herenhuis, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1885. De woning heeft een woonoppervlakte van 255 m², een perceel van 179 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1885
Woonoppervlakte
255 m²
Perceeloppervlakte
179 m²
Inhoud
959 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.370.000 tot €1.620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wolter Heukelslaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wolter Heukelslaan 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk en gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (107.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wolter Heukelslaan 5

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Wolter Heukelslaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Wolter Heukelslaan 5?

De prijsindicatie voor Wolter Heukelslaan 5 ligt rond €1.370.000 tot €1.620.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €2.220 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wolter Heukelslaan 5 zich tot de wijk Oudwijk?

Wolter Heukelslaan 5 is een herenhuis, tussenwoning van 255 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wolter Heukelslaan 5?

Wolter Heukelslaan 5 is een herenhuis, tussenwoning in Oudwijk, gebouwd in 1885 (141 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wolter Heukelslaan 5 vergeleken met de buurt?

Wolter Heukelslaan 5 heeft 255 m² woonoppervlakte en 959 m³ inhoud. Het perceel is 179 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wolter Heukelslaan 5 en wat betekent dat?

Wolter Heukelslaan 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-13. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wolter Heukelslaan 5?

Wolter Heukelslaan 5 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 107 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?