Streetview Maliestraat 9 Utrecht

Maliestraat 9, 3581 SH Utrecht

390 m² Bouwjaar 1888 11 kamers Label F

Maliestraat 9 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1888. De woning heeft een woonoppervlakte van 390 m², een perceel van 250 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1888
Woonoppervlakte
390 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
1608 m³
Kamers
11

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Maliestraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maliestraat 9

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Locatie van Maliestraat 9

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Maliestraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Maliestraat 9?

De prijsindicatie voor Maliestraat 9 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €1.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maliestraat 9 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Maliestraat 9 is een woonhuis van 390 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maliestraat 9?

Maliestraat 9 is een woonhuis in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1888 (138 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maliestraat 9 vergeleken met de buurt?

Maliestraat 9 heeft 390 m² woonoppervlakte en 1608 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maliestraat 9 en wat betekent dat?

Maliestraat 9 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Maliestraat 9?

Maliestraat 9 heeft 11 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Maliestraat 9 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.