Herenhuis, tussenwoning Sweelinckstraat 20 Utrecht

Sweelinckstraat 20, 3581 RW Utrecht

158 m² Bouwjaar 1937 8 kamers 6 slaapkamers Label B

Sweelinckstraat 20 is een herenhuis, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 128 m² en 8 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
739 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.005.000 tot €1.255.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Sweelinckstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sweelinckstraat 20

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
143.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.9%
CO₂-emissie
23.73 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Houtkachel, stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sweelinckstraat 20

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Sweelinckstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Sweelinckstraat 20?

De prijsindicatie voor Sweelinckstraat 20 ligt rond €1.005.000 tot €1.255.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €3.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sweelinckstraat 20 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Sweelinckstraat 20 is een herenhuis, tussenwoning van 158 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sweelinckstraat 20?

Sweelinckstraat 20 is een herenhuis, tussenwoning in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Sweelinckstraat 20 vergeleken met de buurt?

Sweelinckstraat 20 heeft 158 m² woonoppervlakte en 739 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sweelinckstraat 20 en wat betekent dat?

Sweelinckstraat 20 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 23.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sweelinckstraat 20?

Sweelinckstraat 20 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 41 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?