Eengezinswoning, tussenwoning Kerkdwarsstraat 28 Utrecht

Kerkdwarsstraat 28, 3581 RH Utrecht

81 m² Bouwjaar 1910 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Kerkdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 57 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
57 m²
Inhoud
303 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€555.000 tot €655.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking, overig en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Kerkdwarsstraat 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkdwarsstraat 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
127.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.7%
CO₂-emissie
32.52 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (13.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kerkdwarsstraat 28

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Kerkdwarsstraat 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkdwarsstraat 28?

De prijsindicatie voor Kerkdwarsstraat 28 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €7.457 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkdwarsstraat 28 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Kerkdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning van 81 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkdwarsstraat 28?

Kerkdwarsstraat 28 is een eengezinswoning, tussenwoning in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kerkdwarsstraat 28 vergeleken met de buurt?

Kerkdwarsstraat 28 heeft 81 m² woonoppervlakte en 303 m³ inhoud. Het perceel is 57 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kerkdwarsstraat 28 en wat betekent dat?

Kerkdwarsstraat 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-04-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.52 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kerkdwarsstraat 28?

Kerkdwarsstraat 28 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 13 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?