Tussenwoning Parkstraat 16 Utrecht

Parkstraat 16, 3581 PJ Utrecht

237 m² Bouwjaar 1870 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Parkstraat 16 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 156 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1870
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
156 m²
Inhoud
1133 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.375.000 tot €1.625.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Parkstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Parkstraat 16

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
188.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.32 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.4%
CO₂-emissie
29.07 kg/m²

Tuin
Ja (71.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Parkstraat 16

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Parkstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Parkstraat 16?

De prijsindicatie voor Parkstraat 16 ligt rond €1.375.000 tot €1.625.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €2.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Parkstraat 16 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Parkstraat 16 is een tussenwoning van 237 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Parkstraat 16?

Parkstraat 16 is een tussenwoning in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Parkstraat 16 vergeleken met de buurt?

Parkstraat 16 heeft 237 m² woonoppervlakte en 1133 m³ inhoud. Het perceel is 156 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Parkstraat 16 en wat betekent dat?

Parkstraat 16 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-06-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 29.07 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Parkstraat 16?

Parkstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 71 m².

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Parkstraat 16 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.