Eindwoning Bankstraat 23 Utrecht

Bankstraat 23, 3581 LM Utrecht

126 m² Bouwjaar 1920 3 kamers 3 slaapkamers Label C

Bankstraat 23 is een eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 78 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
78 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€630.000 tot €730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bankstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bankstraat 23

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
191.03 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.5%
CO₂-emissie
41.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bankstraat 23

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Bankstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Bankstraat 23?

De prijsindicatie voor Bankstraat 23 ligt rond €630.000 tot €730.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €4.492 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bankstraat 23 zich tot de wijk Oudwijk?

Bankstraat 23 is een eindwoning van 126 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bankstraat 23?

Bankstraat 23 is een eindwoning in Oudwijk, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bankstraat 23 vergeleken met de buurt?

Bankstraat 23 heeft 126 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 78 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bankstraat 23 en wat betekent dat?

Bankstraat 23 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-03-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bankstraat 23?

Bankstraat 23 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Bankstraat 23 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.