Benedenwoning (appartement) Oudwijkerdwarsstraat 88 Utrecht

Oudwijkerdwarsstraat 88, 3581 LH Utrecht

89 m² Bouwjaar 1926 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Oudwijkerdwarsstraat 88 is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oudwijkerdwarsstraat 88

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudwijkerdwarsstraat 88

Tuin
Ja (10.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oudwijkerdwarsstraat 88

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oudwijkerdwarsstraat 88

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudwijkerdwarsstraat 88?

De prijsindicatie voor Oudwijkerdwarsstraat 88 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €6.360 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudwijkerdwarsstraat 88 zich tot de wijk Oudwijk?

Oudwijkerdwarsstraat 88 is een benedenwoning (appartement) van 89 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudwijkerdwarsstraat 88?

Oudwijkerdwarsstraat 88 is een benedenwoning (appartement) in Oudwijk, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudwijkerdwarsstraat 88 vergeleken met de buurt?

Oudwijkerdwarsstraat 88 heeft 89 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudwijkerdwarsstraat 88 en wat betekent dat?

Oudwijkerdwarsstraat 88 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-07-10. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudwijkerdwarsstraat 88?

Oudwijkerdwarsstraat 88 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 10 m².

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Oudwijkerdwarsstraat 88 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.