Streetview Oudwijkerdwarsstraat 133 Utrecht

Oudwijkerdwarsstraat 133, 3581 LC Utrecht

90 m² Bouwjaar 1910 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Oudwijkerdwarsstraat 133 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 40 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
40 m²
Inhoud
357 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Oudwijkerdwarsstraat 133

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oudwijkerdwarsstraat 133

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
159.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Utrecht

4960 Inwoners
2940 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2361 Woningvoorraad
€566.000 Gem. woningwaarde Oudwijk
59% Koopwoningen
13.131 Inwoners per km²

Locatie van Oudwijkerdwarsstraat 133

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Oudwijkerdwarsstraat 133

Wat is de geschatte woningwaarde van Oudwijkerdwarsstraat 133?

De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €6.289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oudwijkerdwarsstraat 133 zich tot de wijk Oudwijk?

Oudwijkerdwarsstraat 133 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oudwijkerdwarsstraat 133?

Oudwijkerdwarsstraat 133 is een woonhuis in Oudwijk, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oudwijkerdwarsstraat 133 vergeleken met de buurt?

Oudwijkerdwarsstraat 133 heeft 90 m² woonoppervlakte en 357 m³ inhoud. Het perceel is 40 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oudwijkerdwarsstraat 133 en wat betekent dat?

Oudwijkerdwarsstraat 133 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oudwijkerdwarsstraat 133?

Oudwijkerdwarsstraat 133 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oudwijk?

De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oudwijk?

Vanuit Oudwijkerdwarsstraat 133 in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.