Woningdetails
- Type
- Benedenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Inhoud
- 186 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Ligging
- In woonwijk
Burgemeester Reigerstraat 76 A is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €566.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Reigerstraat 76 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.7 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.4 kmNiet bellen voor een afspraak! De eerste bezichtigingsronde zit al vol meer dan 50 kandidaten Woninginformatie Algemeen Aan een van de…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Burgemeester Reigerstraat 76 A ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Oudwijk is €566.000. Dat komt neer op circa €13.163 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBurgemeester Reigerstraat 76 A is een benedenwoning (appartement) van 43 m² in de wijk Oudwijk. De buurt telt 2.361 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.131 inwoners per km².
Burgemeester Reigerstraat 76 A is een benedenwoning (appartement) in Oudwijk, gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Burgemeester Reigerstraat 76 A heeft 43 m² woonoppervlakte en 186 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Oudwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €566.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Burgemeester Reigerstraat 76 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.
Burgemeester Reigerstraat 76 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.
De wijk Oudwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.960 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €566.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Burgemeester Reigerstraat 76 A in Oudwijk bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.3 km.