Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1898
- Woonoppervlakte
- 352 m²
- Perceeloppervlakte
- 217 m²
- Inhoud
- 1374 m³
- Kamers
- 13
- Slaapkamers
- 9
Emmalaan 23 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 352 m², een perceel van 217 m² en 13 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.094.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Emmalaan 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.3 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.9 kmDe prijsindicatie voor Emmalaan 23 ligt rond €1.265.000 tot €1.515.000. De gemiddelde woningwaarde in Wilhelminapark en omgeving is €1.094.000. Dat komt neer op circa €3.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEmmalaan 23 is een woonhuis van 352 m² in de wijk Wilhelminapark en omgeving. De buurt telt 964 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.424 inwoners per km².
Emmalaan 23 is een woonhuis in Wilhelminapark en omgeving, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Emmalaan 23 heeft 352 m² woonoppervlakte en 1374 m³ inhoud. Het perceel is 217 m². Met 13 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Wilhelminapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.094.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Emmalaan 23 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-06-21. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 74.12 kg/jaar.
Emmalaan 23 heeft 13 kamers waarvan 9 slaapkamers.
De wijk Wilhelminapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.094.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Emmalaan 23 in Wilhelminapark en omgeving bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.2 km.