Streetview Mulderstraat 23 Utrecht

Mulderstraat 23, 3581 GN Utrecht

108 m² Bouwjaar 1898 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Mulderstraat 23 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1898. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 72 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1898
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
72 m²
Inhoud
380 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Mulderstraat 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mulderstraat 23

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
214.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
296.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Locatie van Mulderstraat 23

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Mulderstraat 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Mulderstraat 23?

De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €5.593 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mulderstraat 23 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Mulderstraat 23 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mulderstraat 23?

Mulderstraat 23 is een woonhuis in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1898 (128 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mulderstraat 23 vergeleken met de buurt?

Mulderstraat 23 heeft 108 m² woonoppervlakte en 380 m³ inhoud. Het perceel is 72 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mulderstraat 23 en wat betekent dat?

Mulderstraat 23 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-02-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mulderstraat 23?

Mulderstraat 23 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Mulderstraat 23 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.