Portiekflat (appartement) Gasthuisstraat 122 Utrecht

Gasthuisstraat 122, 3581 GE Utrecht

65 m² Bouwjaar 1992 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Gasthuisstraat 122 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 65 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
65 m²
Inhoud
198 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Gasthuisstraat 122

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gasthuisstraat 122

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.4 kWh/m²
Primaire fossiele energie
119.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
23.2%
CO₂-emissie
31.32 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gasthuisstraat 122

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Gasthuisstraat 122

Wat is de geschatte woningwaarde van Gasthuisstraat 122?

De prijsindicatie voor Gasthuisstraat 122 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €9.292 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gasthuisstraat 122 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Gasthuisstraat 122 is een portiekflat (appartement) van 65 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gasthuisstraat 122?

Gasthuisstraat 122 is een portiekflat (appartement) in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Gasthuisstraat 122 vergeleken met de buurt?

Gasthuisstraat 122 heeft 65 m² woonoppervlakte en 198 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gasthuisstraat 122 en wat betekent dat?

Gasthuisstraat 122 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.32 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gasthuisstraat 122?

Gasthuisstraat 122 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Gasthuisstraat 122 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.