Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 101 m²
Mgr. van de Weteringstraat 11 C is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m². Het energielabel is APLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Mgr. van de Weteringstraat 11 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €5.980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMgr. van de Weteringstraat 11 C is een woonhuis van 101 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².
Mgr. van de Weteringstraat 11 C is een woonhuis in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Mgr. van de Weteringstraat 11 C heeft 101 m² woonoppervlakte. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Mgr. van de Weteringstraat 11 C heeft energielabel APLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Mgr. van de Weteringstraat 11 C in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Mgr. van de Weteringstraat 11 C: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1 km.