Hoekwoning Maliebaan 96 Utrecht

Maliebaan 96, 3581 CZ Utrecht

304 m² Bouwjaar 1906 8 kamers 5 slaapkamers Label D

Maliebaan 96 is een hoekwoning in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 304 m², een perceel van 193 m² en 8 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €604.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
304 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
1135 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€2.105.000 tot €2.355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Maliebaan 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maliebaan 96

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
218.51 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
45.2%
CO₂-emissie
33.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Utrecht

4760 Inwoners
3175 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
2156 Woningvoorraad
€604.000 Gem. woningwaarde Buiten Wittevrouwen
39% Koopwoningen
10.196 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Maliebaan 96

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Maliebaan 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Maliebaan 96?

De prijsindicatie voor Maliebaan 96 ligt rond €2.105.000 tot €2.355.000. De gemiddelde woningwaarde in Buiten Wittevrouwen is €604.000. Dat komt neer op circa €1.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maliebaan 96 zich tot de wijk Buiten Wittevrouwen?

Maliebaan 96 is een hoekwoning van 304 m² in de wijk Buiten Wittevrouwen. De buurt telt 2.156 woningen. Daarvan is 39% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.196 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maliebaan 96?

Maliebaan 96 is een hoekwoning in Buiten Wittevrouwen, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Maliebaan 96 vergeleken met de buurt?

Maliebaan 96 heeft 304 m² woonoppervlakte en 1135 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Buiten Wittevrouwen ligt de gemiddelde woningwaarde op €604.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maliebaan 96 en wat betekent dat?

Maliebaan 96 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-10-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 33.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Maliebaan 96?

Maliebaan 96 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Buiten Wittevrouwen?

De wijk Buiten Wittevrouwen in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.760 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €604.000, 39% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buiten Wittevrouwen?

Vanuit Maliebaan 96 in Buiten Wittevrouwen bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.4 km.